Menu
Jazyk:

Souhlas s pravidly Programu MultiClub

a souhlas se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů

Podmínky registrace do programu Multiclub

Úvod

 1. MultiClub je organizován a spravován společností MultiSport Benefit, s.r.o.Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4, IČO: 24715298.
 2. Do programu MultiClub se mohou zaregistrovat a stát sejeho členy pouze držitelé platné Karty MultiSport.
 3. Cílem MultiClub je nabídnout držitelům Karty MultiSport nadstandardní výhody nad rámec běžných služeb.
 4. Níže uvedené podmínky stanovují práva a povinnosti účastníků MultiClubu, tj. společnosti MultiSport Benefit, s.r.o., na straně jedné a držitele Karty MultiSport registrovaného v MultiClub na straně druhé. Tato pravidla vstupují v platnost dnem jejich zveřejnění na internetových stránkách www.multisport.cz.
 1. Podmínky užívání Karty MultiSport jsou k dispozici na internetových stránkách www.multisport.cz.

Definice

„MultiClub” je program organizovaný a spravovaný společností MultiSport Benefit, s.r.o. aumožňuje získat držitelům platné karty MultiSport nadstandardní výhody nad rámec běžných služeb.

„Karta MultiSport” je vystavená na jméno uživatele, je nepřenosná a je platná pouze po konkrétní dobu platnosti. Karta MultiSport má přidělený identifikační čárový kód.

„Člen MultiClubu” je držitel Karty MultiSport, který se úspěšně zaregistroval na internetových stránkách www.multisport.cz do programu MultiClub. Registrací do programu MultiClub dává uživatel souhlas s podmínkami programu MultiClub, se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení.

Podmínky Programu MultiClub

 1. Registrace probíhá přes webové stránky multisport.cz. Zde je potřeba vyplnit registrační formulář v elektronické podobě (jméno, příjmení, název společnosti, číslo Karty MultiSport, email), potvrdit souhlas se zasíláním novinek a zpracováním osobních údajů a odeslat. Registrace může být společností MultiSport Benefit, s.r.o. odmítnuta či zrušena, a to bez udání důvodů.
 2. Po úspěšné registraci budou Členům MultiClub pravidelně zasílány aktuální nabídky a informace formou elektronického newsletteru, a to ve frekvenci 1x měsíčně.
 3. U každé jednotlivé nabídky jsou vždy uvedené podmínky uplatnění a platnost nabídky.
 4. Z odebírání elektronického Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit (současně tím však zaniká členství v MultiClub), a to na základě elektronického oznámení Člena MultiClubu e-mailem na info@multisport.cz.
 5. MultiSport Benefit, s.r.o. si vyhrazuje právo MultiClub kdykoliv zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit pravidla a podmínky členství v MultiClubu. Změna či doplnění pravidel či zrušení MultiClub je účinné ode dne jejich zveřejnění, a to na internetových stránkách www.multisport.cz.
 6. Členství v MultiClubu a všechna práva s tím spojená jsou nepřevoditelná.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení

Pro veškeré další informace týkající se MultiClubu, ochrany osobních údajů a jejich zpracování kontaktujte: MultiSport Benefit, s.r.o.Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4, e-mail: info@multisport.cz.

Chceš získat další slevy a výhody s kartou MultiSport?
Chceš být informován o novinkách v programu?

 

Zaregistruj se a staň se členem MultiClubu