Menu
Jazyk:

Výhody pro zaměstnavatele

Sport a relaxace bez hranic
Pro sportovní vyžití a relaxaci jsou k dispozici stovky zařízení po celé ČR. Zaměstnanci si mohou vybrat ze široké nabídky sportovních aktivit. Sportoviště lze libovolně střídat, není třeba se vázat na konkrétní zařízení.
Neomezený přístup
Sportovní centra lze s Kartou MultiSport navštěvovat neomezeně, tedy denně. Zaměstnanci mohou udělat něco pro své zdraví každý den, ať se rozhodnou pro aktivní trénink nebo pro relaxaci.
Prevence
Program MultiSport nabízí benefit zaměřený na zdraví, kondici a rovnováhu zaměstnanců. Každodenní sport a relaxace je tou nejlepší cestou, jak pečovat o své zdraví.
Minimální administrativa
Při zpracovávání programu MultiSport jsou na HR-oddělení kladeny minimální nároky. Získáte pravidelné a přesné přehledy o čerpání benefitů, díky kterým máte Vaše investice plně pod kontrolou. Dále také poskytujeme plnou zákaznickou podporu Vám i Vašim zaměstnancům.
Daňové výhody
Nepeněžní forma plnění je jistě výhodnější alternativou než navyšování mezd zaměstnancům. Využijete daňového zvýhodnění benefitu na straně firmy. Benefit také funguje jako nezdanitelná část příjmu na straně zaměstnance.
Smlouva bez závazků
Platíte pouze za karty, které jsou aktivní. Každý měsíc lze seznam přihlášených karet aktualizovat. Spolupráce se uzavírá formou písemné smlouvy s měsíční výpovědní lhůtou. Od smlouvy je možné bez udání důvodu kdykoli odstoupit.
Výhodné financování
Kartu MultiSport financuje svým zaměstnancům zaměstnavatel buď v plné výši, nebo se na jejím financování zaměstnanci částečně podílejí. Program MultiSport je flexibilní, záleží tedy na filozofii Vaší firmy, jakým způsobem chcete financovat účast svých zaměstnanců na programu.
Proč si vybrat zrovna nás
MultiSport Benefit je unikátní a bezkonkurenční produkt na českém trhu. Svéjednání zakládáme na profesionalitě, transparentnosti a flexibilitě. Díky těmto klíčovým zásadám se těšíme pověsti důvěryhodného obchodního partnera.
Víme, kam jdeme
Naším cílem je spokojenost Vás – našich klientů. Své úsilí věnujeme společnému cíli. V oblasti zaměstnaneckých výhod máme bohaté zkušenosti. Naším snem je spojit Program MultiSport s co největším počtem spokojených klientů, a to jak z řad zaměstnavatelů, tak z řad zaměstnanců.

Chceš získat další slevy a výhody s kartou MultiSport?
Chceš být informován o novinkách v programu?

 

Zaregistruj se a staň se členem MultiClubu