Menu
Jazyk:

Výhody

Pohyb a relax bez hranic
Na výběr je více než 960 sportovních a relaxačních center ve 140 městech ČR. Vyber si takové, které Ti nejvíce vyhovuje, může se nacházet přímo v místě Tvého bydliště, ale i na druhém konci republiky.
Sportuj a relaxuj každý den
Sportovní zařízení můžeš navštěvovat každý den, kdykoliv Ti to vyhovuje. Nenech se ničím omezovat a pečuj o své zdraví pravidelně. Přizpůsob rozvrh lekcí a intenzitu tréninků svým vlastním potřebám a možnostem.
Využij širokou nabídku sportovních a relaxačních aktivit
Z nepřeberného množství možností bude jistě složité si vybrat. Využít můžeš pestrou škálu sportovních či relaxačních aktivit, od náročných tréninků typu bojových sportů, přes fitness, raketové sporty, až po pobyt v sauně či solné jeskyni.
Mysli na prevenci, zdraví a životní styl
Jak se říká, zdraví máme jen jedno. Proto je zapotřebí o něj pečovat. Udělej něco pro své zdraví každý den. Zlepši svou kondici, vypracuj si postavu a užívej si chvilky, které budeš mít jen pro sebe. Přesvědč se, že aktivní odpočinek je nejlepším lékem proti stresu.
Získej Doprovodnou Kartu MultiSport
Sportování se členy rodiny je příjemnou společnou aktivitou. Čas přitom věnuješ nejen sobě, ale i svým blízkým. Pro jednoho člena rodiny je možné výhodně pořídit Doprovodnou Kartu MultiSport. Pro děti jsou v nabídce Dětské karty MultiSport, přičemž využívat lze až 3 Dětské karty pro děti do 15 let. Užívej si sport i relaxaci společně se svými milovanými.
Šetři své finance
S Kartou MultiSport významně ušetříš. Za stejný peněžní obnos získáš mnohem více služeb, než by tomu bylo bez tohoto firemního benefitu. Zaměstnavatelé hradí svým zaměstnancům Kartu MultiSport v plné výši, případně požadují jejich částečnou spoluúčast. O možné výši příspěvku se informuj na HR oddělení Tvé firmy.

Chceš získat další slevy a výhody s kartou MultiSport?
Chceš být informován o novinkách v programu?

 

Zaregistruj se a staň se členem MultiClubu