Menu
Jazyk:

Pro partnery

Síť partnerských zařízení v ČR neustále rozšiřujeme, a to především na základě přání našich klientů. Každý uživatel Programu MultiSport může podat návrh na zařazení nového sportovního či relaxačního zařízení do seznamu míst, kde je možné naši Kartu uplatnit.

V roce 2015 bychom naši partnerskou síť rádi rozšířili primárně v těch regionech, kde je prozatím velmi malá možnost sportovního vyžití a relaxace. V Praze jsme již, podle našeho názoru, vybudovali dostatečné pokrytí, proto zde budeme nové partnery oslovovat pouze v omezené míře.

Naši partneři získali díky spolupráci s námi spoustu nových zákazníků, které by jinými komunikačními kanály zřejmě neoslovili. Sportovištím jsme zajistili novou klientelu z řad firem a institucí, a tím pádem stálý a rostoucí příjem. Své partnery propagujeme nejen na našich webových stránkách a pomocí našeho facebookového profilu, ale také na sportovních akcích, veletrzích a konferencích, kterých se účastníme.

MultiSport Benefit přivádí nové zákazníky přímo k Vám. Jsme rádi, že s Vámi můžeme sdílet své zkušenosti a obchodní úspěchy.
V rámci urychlení a zkvalitnění služeb u našich partnerů postupně instalujeme čtečky čárových kódů. Výhodou je rychlejší odbavení klientů, zjednodušená administrativa a větší přehlednost při vyúčtování.

Naši TOP partneři:

          logo-infinit-nove-e1432204076267-300x143            

      logo2     galaxie-300x57     logo_fg-300x160 fitko_kynychovas_pozitivni_varianta_loga_rgb

Chceš získat další slevy a výhody s kartou MultiSport?
Chceš být informován o novinkách v programu?

 

Zaregistruj se a staň se členem MultiClubu