Menu
Jazyk:

MultiSport

Sanitární den v Apollo Day Spa

Rádi bychom Vás upozornili, že v pondělí dne 23.1.2017 se bude v Apollo Day Spa konat sanitární den. Celý areál bude z tohoto důvodu zcela uzavřen.  Děkujeme za pochopení.

Více

Lokal Blok – nové kurzy!

Od 17.1. nově spuštěn kurz Běhání . Lekce budou probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek. Na jednotlivé lekce budete moci využít také kartu Multisport.

Tentokrát je kurz určen pokročilým běžcům a absolventům předchozích kurzů. Bude se jednat o kondiční verzi, která si klade za cíl zlepšení kondice, a to jak ve smyslu vytrvalosti, tak i síly a rychlosti. Dohromady bude spuštěno 16 lekcí, na kterých využijete znalosti běžecké abecedy a jednotlivých běžeckých prvků, které poslouží jako prostředek k budování již zmíněných kondičních složek. Lekce budou probíhat za každého počasí, proto zohledněte své oblečení a obuv.

Přijďte se zapojit!

Více

Jóga studio Poděbrady

12.1.2017

Nově navázaná spolupráce s Jóga studio Poděbrady!  Uprostřed živé lázeňské kolonády je pro Vás připravena oáza klidu, pohody a uvolnění. V příjemném prostoru, který je plný světla, se cvičí různé styly jógy. Lekce vedou kvalifikované lektorky, které se přizpůsobí potřebám klientů, jsou otevřené Vašim dotazům a rády Vám pomohou s prvními kroky na lekcích jógy.

Více informací zde http://www.jogapodebrady.cz

Více

Program MultiSport v číslech

1 200
Důvěřuje nám již přes 1200 firem a institucí.
870
Spolupracuje s námi přes 870 sportovních a relaxačních zařízení.
30 000
Kartu MultiSport využívá přes 30 000 uživatelů.
150
Partnerské objekty jsou dostupné ve více než 150 městech po ČR.
Naší specialisté rádi odpoví na Vaše dotazy
+420 227 027 400

Potřebuješ pomoci?

Chceš získat další slevy a výhody s kartou MultiSport?
Chceš být informován o novinkách v programu?

 

Zaregistruj se a staň se členem MultiClubu