Menu

MultiSport

Mikulášský aquazorbing v Aquacentrum Šutka

Prosinec je tu, Vánoce se blíží a brzy přijde i Mikuláš. Zkuste však letos prožít Mikulášskou nadílku jinak a přijďte do Aquacentra Šutka na Mikulášský Aquazorbing. V sobotu 3. 12. 2016 od 14:00 čeká na všechny návštěvníky Aquacentra Šutka velká zábavná i adrenalinová Mikulášská akce. AQUAZORBINGOVÉ KOULE, VÁLCE, OPIČÍ DRÁHA, HOUPAČKY a mnoho dalšího mohou v průběhu celého odpoledne až do 19:00 nejen děti, ale také dospělí vyzkoušet v 50m bazénu. Pozor, nově pro Vás máme připraveny také atrakce s názvem vodní ježek a vodní žebřík! Součástí celodenní akce bude moderovaný program s hudební produkcí a spoustou zábavy. Hodným dětem Mikuláš zajisté nadělí i něco dobrého na zub!

sutka_mikulas_1200x628_v2

Více

I v Praze můžete navštívit síť wellness center Infinit

V Infinit Wellness Hotel Step na Praze 9 si můžete vychutnat pět různých saun – dvě vnitřní a tři venkovní sauny – každou jinou, s jinými teplotami a vlhkostí. Rozhodně stojí za to vyzkoušet všechny! V Infinit SPA na Praze 7 si můžete užít rovnou celou novou wellness zónu s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a prostornou relaxační místností. V obou pobočkách je doplatek s MultiSport kartou jen 123 Kč.

INFINIT - PRAHA VYSOČANY - hotel Step (2015-09) Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; info@infinit.cz

Více

Halloween v Aquacentrum Šutka

V neděli 30. 10. 2016 na Vás čeká HALLOWEEN PARTY! Přijďte do Aquacentra Šutka a zažijte parádní den plný dýní, strašidel, pavučin, ale i soutěží a her, dárků pro všechny a programem pro malé i velké. Pro všechny dětské návštěvníky budou připraveny dárky a ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo vouchery na kurzy beachvolejbalu v nedalekém Beachklubu Ládví.

Více informací naleznete zde: Aquacentrum Šutka

640x440_Sutka_PP_screen_10-16

Více

Program MultiSport v číslech

1 200
Důvěřuje nám již přes 1200 firem a institucí.
870
Spolupracuje s námi přes 870 sportovních a relaxačních zařízení.
30 000
Kartu MultiSport využívá přes 30 000 uživatelů.
150
Partnerské objekty jsou dostupné ve více než 150 městech po ČR.
Naší specialisté rádi odpoví na Vaše dotazy
+420 227 027 400

Potřebuješ pomoci?

Chceš získat další slevy a výhody s kartou MultiSport?
Chceš být informován o novinkách v programu?

 

Zaregistruj se a staň se členem MultiClubu