Club Femm Perla, Slavíkova 6168, Ostrava-Poruba

Dostupné služby:

KARTA MULTISPORT (stříbrná): Aerobik, Břišní pekáč, Bosu, Power jóga, Power Speeding, NO Limit, Fyzio, Trampolínky, Pilates, Zumba, Overball, Fitball, Fitness, Walking in

KARTA MULTISPORT PLUS (zlatá):

S2G2

Veškeré aktuální informace ohledně typů nabízených cvičení, rozvrhu hodin, otevírací doby a ostatních služeb naleznete na webových stránkách Partnera:

Doporučujeme telefonický kontakt s Partnerem za účelem rezervace místa

Telefon: 596 912 138

Město: Ostrava
Ulice: Slavíkova 6168,

INFRASAUNA

Je určena pro potící i léčebné kúry. Vhodná pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Infračervený tepelný systém je v zahraničí nazýván domácím lékařem, vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě našeho těla při teplotě do 60°C.

SPEEDING

Tuto hodinu doporučujeme klientům, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů zúčastnit běžného kondičního cvičení nebo aerobiku. Program je vhodný i pro klienty se zdravotními problémy s páteří, bolestmi kloubů i pro klienty s nízkou kondicí. Tento program je zaměřen na celkové zlepšení fyzické kondice, formování postavy, redukce tělesného tuku. Součástí tréninku je měření tuku, teorie i praxe zdravé a racionální stravy.

AEROBIK MIX

Klasická hodina aerobiku složená z aerobní a posilovací části s využitím činek, gumiček, tyčí, balónů a stepů.

BODY STYLING

Hodina určená k formování a posilování problematických svalových partií pomocí balónů, tyčí, gumiček, činek apod. Hodina rovněž obsahuje dostatek aerobního tréninku pro spalování tělesného tuku.

CUMBIA

Taneční styl hodiny s posilovacími prvky, střídají se pomalé a rychlé části, a přitom dochází ke spalování tuků a formování postavy.

TRAMPOLÍNKY

Zábavné cvičení na malých trampolínách o průměru 125 cm s pevnými madly. Skupinové lekce vedené vyškoleným trenérem. Maximální spalování tuků v aerobním pásmu. Zapojení hlubokých svalů při balančních cvicích. Jednoduchá choreografie. Cvičení nezatěžuje klouby a hlavně si užijete super relax a zábavu!

ZUMBA

Nový fitness program, který vznikl v daleké Kolumbii, když si její tvůrce Alberto „Beto“ Perez na lekci zapomněl tradiční hudbu. Zaimprovizoval tedy a použil latinsko-americkou hudbu, kterou zrovna poslouchal v autě. A Zumba byla na světě! Lekce Zumby spojuje tradiční aerobní cvičení se základními kroky salsy, merengue, cumbie, reggaetonu a dalších tanců. To vše na zábavnou hudbu. Nepotřebujete žádné taneční nebo fitness zkušenosti.

PILATES

Pomalá forma cvičení, která působí na tvarování dlouhých štíhlých svalů a zpevňuje zejména střed těla, jenž zodpovídá za jeho správné držení. Cvičením podpoříte koncentraci i své sebevědomí. Díky vydatnému okysličení celého organismu pilates nevyčerpává, ale nabíjí energií. Vhodný pro všechny věkové kategorie a doporučován fyzioterapeuty pro své blahodárné účinky při bolestech hlavy a zad.

POWER YOGA

Je založena na pravidelném opakování základních pozic (asán), které jsou dynamicky řazeny za sebou, je zaměřena na vyrovnávání svalové nerovnováhy, tvarování problémových partií, zlepšení svalového napětí, uvolnění a relaxaci, zlepšení flexibility.

FITBALL

Velký pružný míč – neboli FITBALL je skvělá věc! Dá se na něm sedět, pohupovat i cvičit. Napraví Vám záda, zlepší držení těla a můžete se na něm protáhnout. Kromě zábavy se při lekci také řádně zapotíme. Při správném sedu uvádíme do rovnováhy všechny svalové smyčky a kromě různých choreografií můžeme posilovat nohy, ruce, prsní svaly – tedy cokoli.

BODY BALANCE

Pomalé cvičení zdravotního charakteru, zaměřené na odstranění bolestivosti zad, protažení a posílení problematických svalových skupin a zlepšení pohyblivosti kloubů.

BALANCE WORK

Posilovací trénink s využitím balančních pomůcek (overbally, fitbally atd.).